KONST / Litografier / Färglitografi 11468665
nr 1146 8665
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, Kvinna vid bord, 23/170, motivet: 47x65
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 november 2017
kl 18:51:00
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)